Nazwa: Czesci24 - Oddajemy połowę marży!


Opis: Zarabiaj połowę naszej marży!

Części samochodowe ...bo o nich tu mowa, nabierają coraz większego rozmachu. Jak wszyscy wiemy wzrost, jaki obserwujemy w ostatnich kilku latach dotyczący sprowadzanych aut z zachodu pnie się cały czas do góry z niespotykana dotąd dynamiką. Większość tych auto to samochody powyżej 10lat, które wymagają naprawy, bądź niedługo zaczną się szykować do kapitalnego remontu.

Aktualnie rynek zachodni został doszczętnie spenetrowany jak przed wiosennymi porządkami. Brakuje juz aut w dobrym stanie, wiec ściągane są samochody powypadkowe, po lżejszych bądź mocniejszych uderzeniach.

Handlarze, aby je mogli sprzedać muszą siłą rzeczy wpierw naprawić i poskładać do kupy, aby uzyskać efekt dobrze utrzymanego auta. Do tego potrzebne są przede wszystkim dobre części, aby pozwoliłyby sprzedawcą zarabiać krocie na dobrze naprawionym samochodzie.

Części juz nie są tylko zwykłymi częściami, po które sięga się, aby zmienić element, który został wyeksploatowany. Potrzebują ich nadal zarówno Ci, jak i handlarze, którzy chcą sprzedać auto w dobrym stanie wizualnym, oraz po zakupie takiego auta ich właściciel, który dopatrzy się ze jednak zakupiony samochód nie ma tak klarownej historii, jaka przedstawiał sprzedawca podczas zakupu.

Jak to zwykli mawiać – „samochód to studnia bez dna” w którą bez przerwy należy inwestować a przypadłości jest bardzo wiele.

Dzięki działaniom naszej firmy i naszym partnerom, coraz więcej ludzi korzysta z zakupu dobrych części, które może bez większej wiedzy mechanicznej wyszukać do swojego auta.

Lwią część sprzedaży zawdzięczamy Programowi Partnerskiemu - naszym Partnerom. Jak się zaraz przekonasz, to oni zarabiają na tym biznesie najwięcej.

Oddamy Ci aż do 50 % naszej marży, czyli kwoty, która jest naszym zarobkiem, jeśli sprzedamy z Twojego polecenia. Dostarczymy Ci materiały szkoleniowe i marketingowe. Zapewnimy mocne wsparcie doświadczonego menadżera. Pokażemy Ci, jak mądrze i skutecznie zarabiać coraz więcej.

Co oferujemy naszym Partnerom?

  • aż do 50% naszej marży od każdego sprzedanego sprzętu,

  • wieczną prowizję od zakupów poleconych przez Ciebie klientów,

  • bardzo \\\"mocne\\\" marketingowo, części wysokiej jakości oraz dobrze ustosunkowanej cenie,

  • przejrzyste, zawsze aktualne statystyki współpracy,

  • materiały marketingowe do promowania,

  • wsparcie i kontakt z doświadczonym menadżerem, który pomoże Ci uzyskać jak najlepsze wyniki i odpowie na wszystkie pytania dotyczące współpracy,

Jak powinienem podejść do współpracy, żeby przyniosła najlepsze efekty?

Program partnerski Czesci24.pl nie jest kolejną receptą na \\\"szybką-kasę” .

Program Czesci24.pl jest czymś, co nazywamy \\\"prawdziwym programem partnerskim\\\". Jest to zupełnie normalny e-biznes... poza tym, że możesz w niego wejść bez żadnych kosztów i zarabiasz na gotowym produkcie, który my chcemy sprzedać. Na tym właśnie polegają prawdziwe programy partnerskie.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby poleceni przez Ciebie klienci dokonali zakupu. Stosujemy sprawdzone przez czołowych e-marketerów techniki sprzedaży i stale testujemy nowe rozwiązania. Odrzucamy te, które się nie sprawdzają, a z tych skutecznych wyciskamy maksimum efektu. W ten sposób nasze oferty sprzedają coraz skuteczniej - coraz więcej polecanych przez Ciebie klientów kupuje.


Czy już wiesz, komu możesz polecać części samochodowe?

Rozejrzyj się ile masz możliwości. Jeśli nie - usiądź wygodnie przeczytaj jeszcze raz od początku i przejrzyj ofertę Czesci24.pl zastanów się, w jaki sposób i komu możesz ją polecić.


Masz stronę internetową i konkretną grupę odwiedzających?

Masz listę mailingową (e-zin, newsletter) z czytelnikami o konkretnych zainteresowaniach?

Masz pomysł na to, jak i gdzie skutecznie reklamować części samochodowe (niezależnie od tego, czy masz stronę www, czy nie)?

Masz wielu znajomych, którzy potrzebują nowych części do swojego samochodu.

Obracasz się w kręgu ludzi, którzy mają do czynienia z handlem samochodami, na co dzień?

Jesteś handlowcem, który ma swoją grupę klientów?


Przemyśl to. Części samochodowe są cały czas potrzebne i to z dnia na dzień coraz bardziej, kupowanymi przez wiele różnych grup ludzi i firm. Im więcej pomysłów przyjdzie Ci do głowy, tym lepiej - zapisuj je!

Po przystąpieniu do Programu Czesci24.pl udostępnimy Ci bardzo przydatną, praktyczną wiedzę marketingową, dzięki której wykorzystasz w pełni swoje możliwości promocyjne...


...i dostrzeżesz wiele nowych sposobów na zarabianie w Programie, Czesci24.pl coraz większych pieniędzy.


Dlaczego warto przystąpić do naszego programu partnerskiego?

Sprawdź ile zarobisz:

Produkty za 0 - 30 PLN: 10 %
Produkty za 31 - 50 PLN: 8 %
Produkty za 51 - 140 PLN: 6 %
Produkty za 141 - 9999 PLN: 3 %

Jesteś w stanie zarobić ponad 100zł za jedną część!

1. Sprzedaż części wzrosła o 310 % w roku 2014 względem lat ubiegłych. A lata następne rokują jeszcze większym wzrostem sprzedaży. Co czyni nasz program poważnym przedsięwzięciem.

2. Części samochodowe są o tyle wygodne w zakupach on-line, że nie trzeba ich testować jak kino domowe, sprawdzać rozdzielczości ekranu jak w ekranach plazmowych, mierzyć czy zmieści się w dosyć już ciasnej łazience jak pralkę. Po prostu, jeśli ktoś potrzebuje części to siłą rzeczy musi je kupić inaczej nie będzie mógł jeździć.

3. Klient kupuje części i zawozi do mechanika, blacharza, lakiernika, aby je poprawnie zamontował.


5. Klientów przybywa, części są coraz lepszej jakości, więc klientów jeszcze przybędzie. To wszystko daje szanse Wam, naszym partnerom zarobić 50 % naszej marży, czyli ok. 100 zł za część.

6. Pliki cookies, na podstawie, których identyfikujemy poleconych przez Ciebie Sprzedawców, są zapisywane aż na 3 miesiące. Dzięki temu - nawet gdyby od polecenia klienta do zakupu minęło kilka tygodni czy miesięcy - otrzymasz należną prowizję.Kiedy już zaakceptujemy Twoje zgłoszenie, omówimy z Tobą szczegółowo plan współpracy. Wysłuchamy uważnie Twoich propozycji i podzielimy się z Tobą swoimi. Oczywiście masz w działaniach promocyjnych wolną rękę i nie musisz konsultować z nami każdego ruchu.

Przygotowaliśmy kilkadziesiąt materiałów marketingowych, abyś mógł doskonale dopasować je do własnej strony www. Jesteśmy jednak otwarci na inne formy marketingowe. Jeżeli więc nie chcecie używać tego, co jest dostępne, to zaprojektujemy wspólnie inne formy reklamy.
WWW: Czesci24 - Oddajemy połowę marży!

>>>>Dołącz do Programu!<<<<

© 2005 - 2022 ProPartner.pl