Nazwa: Pisemna24.pl


Opis: Portal www.pisemna24.pl jest aukcją zrzeszającą osoby zawodowo zajmujące się pisaniem wzorów prac dyplomowych oraz osoby zainteresowane zakupem takich prac. Na tą chwile mamy ponad 300 aktywnych autorów i 3-5 rejestrujących się klientów dziennie.

Serwis oferuje możliwość zarobku przez internet w postaci rozbudowanego systemu partnerskiego. Za każdego użytkownika, który zarejestruje się do serwisu oraz zleci napisanie pracy dyplomowej otrzymasz 20% zysku firmy (2% od wartości całkowitej pracy). Z każdej zamówionej pracy za 1400pln, otrzymasz 28pln prowizji. Średni koszt pracy licencjackiej to 900pln a magisterskiej 1400pln.

Nasi klienci to nie tylko osoby zainteresowane kupnem prac dyplomowych. Duży odsetek zamówień stanowią krótkie wypracowania dla szkół średnich, prace zaliczeniowe na studiach wyższych oraz artykuły pisane na strony internetowe (głównie pod kątem SEO).

Hasło ?pisanie prac magisterskich? Polacy wpisują miesięcznie w Google ponad 18000 razy. Statystyki dowodzą, że już co 4 praca licencjacka oddana na uczelni jest pracą kupioną. Co Roku w Polsce studia wyższe kończy około 400 tys. osób ? daje nam to 100 tys. osób rocznie, które korzystają z pomocy przy pisaniu prac dyplomowych.

WWW: Pisemna24.pl

>>>>Dołącz do Programu!<<<<

© 2005 - 2022 ProPartner.pl