Nazwa: ProPartner - Program Partnerski


Opis: Jeśli masz serwis internetowy skierowany do osób sprzedających w Internecie produkty lub usługi, zarabiaj polecając ProPartnera właścicielom polskich e-biznesów!

W polskiej Sieci programy partnerskie stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Właściciele e-biznesów już teraz dostrzegają korzyści płynące z posiadania własnego programu...

...zaś ProPartner jest rozwiązaniem, którego szukają: z jednej strony wygodnym i szybkim, z drugiej - oferującym Sprzedawcy naprawdę duże możliwości.

Otrzymasz 50zł prowizji od za każdego Sprzedawcę który zdecyduje się wdrożyć u nas Program Partnerski z Twojego polecenia.

Pliki cookies, na podstawie których identyfikujemy poleconych przez Ciebie Sprzedawców, są zapisywane aż na 1 rok. Dzięki temu - nawet gdyby od polecenia klienta do uruchomienia programu minęło kilka tygodni czy miesięcy - otrzymasz należną prowizję.

Program partnerski ProPartnera jest nastawiony na jakość, nie na ilość. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucania zgłoszeń wedle własnego uznania. Pamiętaj, że aby móc promować ProPartnera dla Sprzedawców, musisz prowadzić serwis internetowy skierowany (częściowo lub w całości) do właścicieli e-biznesów.

Kiedy już zaakceptujemy Twoje zgłoszenie, omówimy z Tobą szczegółowo plan współpracy. Wysłuchamy uważnie Twoich propozycji i podzielimy się z Tobą swoimi. Oczywiście masz w działaniach promocyjnych wolną rękę i nie musisz konsultować z nami każdego ruchu, jednak nasza wiedza i doświadczenie w temacie mogą się okazać bardzo przydatne.

To samo tyczy się materiałów marketingowych - reklam graficznych, tekstowych itd. Wspólnie zastanowimy się, jakie materiały możesz wykorzystać przy promocji ProPartnera i wspólnie je opracujemy.
WWW: ProPartner - Program Partnerski

>>>>Dołącz do Programu!<<<<

© 2005 - 2022 ProPartner.pl