Nazwa: Kraina Kawy


Opis: Sklepy KrainaHerbaty.pl, KrainaKawy.pl powstały z myślą o ludziach ceniących sobie wyśmienity smak oraz odżywcze i zdrowotne właściwości herbaty, kawy i ziół. Cóż może być przecież lepszego po całym dniu pracy od filiżanki aromatycznego ciepłego napoju?

Stale poszerzany asortyment najwyższej jakości herbat i kaw z całą pewnością zadowoli zarówno smakoszy jak i tych którzy dopiero odkrywają wspaniały świat szlachetnych napojów. Oferujemy herbaty Zielone, Białe, Czarne oraz Czerwone ze wszystkich zakątków świata. Poza tym w naszej ofercie znajdują się kawy Palone, Zielone, Rozpuszczalne oraz Bezkofeinowe Nasze specjały pochodzą z praktycznie całego świata. Oferujemy również różnego rodzaju akcesoria które umilają przygotowanie oraz spożywanie herbaty.

Właścicielem oraz operatorem sklepu jest firma ETIN GROUP S.C.. Działamy na rynku internetowym od 2004 roku i od tego też czasu z powodzeniem współpracujemy z wieloma podmiotami.

Zdobyte doświadczenie nauczyło nas, iż w każdego rodzaju biznesu najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Dlatego też naszym priorytetem jest doskonała i kompleksowa obsługa klienta. Chętnie doradzimy Ci oraz odpowiemy na wszelkie pytania jakie mogą nasunąć się podczas przeglądania naszej oferty.

UWAGA! Zakaz reklam Google Adwords!
WWW: Kraina Kawy

>>>>Dołącz do Programu!<<<<

© 2005 - 2022 ProPartner.pl