Nazwa: Opiekun Inwestora


Opis: W Polsce ponad 2 miliony osób lokuje swoje oszczędności na rynku funduszy inwestycyjnych. Ilu z nich możesz pomóc?

Dołącz do jednego z najbardziej zyskownych programów partnerskich. Średnia prowizja od jednej transakcji to ponad 40 zł.

Promowane od lat zasady zarabiania w długim okresie, uśredniania ceny zakupu czy też dywersyfikacji nie działają w praktyce. To są fakty. Działają natomiast w prezentacjach marketingowych i sprzedażowych. Ale tylko dlatego, że odpowiednio dobrane zostały liczby.

Aby skutecznie inwestować nie trzeba być ekspertem. Zamiast przewidywać przyszłość wystarczy reagować na fakty.

Szczególnie, gdy inwestujemy poprzez Polisę Inwestycyjną (taką jak Axa, Aegon, Skandia, Generali).

W podejmowaniu skutecznych decyzji na rynku funduszy inwestycyjnych pomaga od połowy 2008 roku portal Opiekun Inwestora.

Oferując gotową strategię inwestowania dla początkujących inwestorów, oraz dodatkowe narzędzia dla osób, które na inwestowanie sa gotowe poświęcić więcej niż 15 minut w miesiącu może realizować motto:

\"Zrobimy wszystko aby nasi użytkownicy nie musieli często odwiedzać portalu. Aby oszczędzali swój czas. To portal odezwie się wysyłając e-mail/SMS, tylko wtedy gdy będą tego wymagały Twoje inwestycje\"

Firma Opiekun Inwestora co roku prezentuje swoją ofertę na Targach Finansowych Twoje Pieniądze (Pałac Kultury i Nauki w W-wie), a za usługi: ocen funduszy dopasowanych do profilu inwestora oraz innowacyjnego systemu powiadomień i alarmów otrzymała w roku 2009 tytuł Innowacja Roku 2009.
http://www.opiekuninwestora.pl/innowacja_roku_2009,0,1146.htm

WWW: Opiekun Inwestora

>>>>Dołącz do Programu!<<<<

© 2005 - 2022 ProPartner.pl