Nazwa: Gloria24


Opis:

Literatura religijna


  Poradniki, Psychologia, Książki Kucharskie, Literatura dla dzieci

Przyłącz się i zarabiaj razem z księgarnią Gloria24.pl!

 1. Czym jest program partnerski? Jak mogę się do niego przyłączyć?


 2. Jak mogę skorzystać na udziale w programie partnerskim? Co powinienem robić, aby zmaksymalizować swoje korzyści?

 3. O nas - księgarni religijnej Gloria24.pl1. Czym jest program partnerski? Jak mogę się do niego przyłączyć?
Program partnerski to forma współpracy, w której organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi - zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora - w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.


Zapraszamy serdecznie do programu partnerskiego Gloria24.pl !Umieść na swojej stronie www materiały, które będą zachęcać Twoich użytkowników do dokonania
zakupów na www.gloria24.pl, oraz zawierają odnośniki umożliwiające po kliknięciu bezpośrednie
przejście do naszej strony.Oferujemy Ci dwa rodzaje prowizji:

 • Prowizja podstawowa, którą dostajesz, kiedy polecony przez Ciebie klient dokona zakupu.


 • 2) Wieczna prowizja - otrzymujesz ją od każdego zakupu danego

Klienta, jeśli ten Klient dokonał swojego pierwszego zakupu po Twoim poleceniu.


 • 8 procent prowizji bezpośredniej od całej kwoty zamówienia (bez kosztów wysyłki) oraz przy każdych kolejnych zakupach tego samego użytkownika


 • 2 procent prowizji wiecznej !2. Jak mogę skorzystać na udziale w programie partnerskim? Co powinienem robić, aby zmaksymalizować swoje korzyści?
Przystępując do naszego Programu Partnerskiego, zyskujesz:

 • prowizję w wysokości 8% + 2% prowizji wiecznej od każdych zakupów przekierowanego przez Ciebie do naszej księgarni
  klienta,

 • dobre treści, którymi możesz wzbogacić zawartość swojej strony (tworząc np. Na swojej stronie kącik „Dobra książka”
  i zamieszczając w nim recenzje książek,


 • współpracę z renomowaną, znaną na rynku polskim księgarnią, sprzedającą wyłącznie sprawdzone, dobre książki o tematyce religijnej. Masz dzięki temu gwarancję, że zamieszczenie materiałów promocyjnych (logotypów, bannerów, recenzji itp.) nie popsuje zawartości Twojej strony i zainteresuje Twoich czytelników

 • wsparcie pracowników Gloria24.pl oraz Opiekuna Partnerów – specjalnego pracownika firmy ProPartner. Pomożemy Ci zamieścić elementy reklamowe na Twojej stronie, doradzimy, jak najlepiej zachęcić czytelnika do dokonania zakupów. Firma ProPartner systematycznie będzie podliczać dokonane przez użytkowników Twojej strony na www.gloria24.pl zakupy i wypłacać należną prowizję,

 • udostępnimy Ci także panel na stronie www.propartner.pl, w którym na bieżąco możesz sprawdzać wysokość aktualnie zarobionych prowizji, skuteczność poszczególnych, zamieszczonych przez Ciebie elementów, statystykę przekierowań itp.


Jak zwiększyć wysokość prowizji, zarabianych w programie partnerskim Gloria24.pl? • zamieszczaj różne elementy promocyjne w różnych miejscach swojej strony. Dzięki temu będziesz mógł później
  sprawdzić ich skuteczność

 • analizuj efektywność zamieszczonych elementów. Zamieniaj elementy nieskuteczne, na najskuteczniejsze.
  Udostępnimy Ci narzędzia, które sprawią, że będzie to bardzo łatwe.

 • Nie ograniczaj się tylko do zamieszczania standardowych elementów jak loga i bannery. Zamieszczaj recenzje
  z linkami do recenzowanych książek na gloria24.pl. Testuj maile do użytkowników, czy stopki mailowe z linkami
  do nowości na gloria24.pl

 • Korzystaj z doświadczeń innych! Raz w miesiącu w panelu Programu partnerskiego na www.propartner.pl
  w kategorii „ Materiały marketingowe” będziemy zamieszczać opis najskuteczniejszego sposobu użytego przez partnera,
  który uzyskał w danym miesiącu największą prowizję. Rób to samo, co on!

 • Czytaj przesyłane przez nas materiały – będą zawierać mnóstwo skutecznych i ciekawych pomysłów na rozwijanie
  programu partnerskiego. Zaglądaj również na forum naszego programu, które znajdziesz po zalogowaniu w panelu
  na stronie www.propartner.pl Uzyskasz tam pomoc i radę od innych uczestników naszego Programu Partnerskiego.
3. O nas – księgarni religijnej Gloria24.pl
Gloria24.pl to najczęściej odwiedzana księgarnia religijna w Polsce. Strategia Gloria24.pl zakłada specjalizację w sprzedaży książek, muzyki, multimediów i innych artykułów związanych tematycznie z religią katolicką. Głównym kanałem sprzedaży jest księgarnia internetowa www.gloria24.pl, która w założeniu jej twórców ma oferować maksymalnie szeroki wybór książek z tego segmentu rynku i szeroko prezentować oferowane produkty. Rynek książek religijnych stanowi w Polsce bardzo znaczący segment całego rynku książki. Około 120 wydawców wydaje około 3000 tysięcy tytułów rocznie, zaś przychody wydawców tego segmentu oceniane są na 175 milionów złotych rocznie. Gloria24.pl ma 12,5 % udział w rynku w sprzedaży książek katolickich za pośrednictwem internetu.


W 2008 roku Gloria24.pl uruchomiła własny program partnerski. Partnerzy, którzy przystąpią do programu otrzymują prowizję w wysokości 8% od wysokości dokonanego zamówienia (bez kosztów wysyłki) oraz 2% tzw. wiecznej prowizji (prowizji otrzymywanej za zakupy przekierowanego wcześniej klienta, nawet jeśli dokonując ponownych zakupów znajdzie on księgarnię Gloria24.pl na własną rękę). Program posiada drugi poziom. Partnerzy, którzy zdobędą dla Gloria24.pl kolejnych partnerów będą otrzymywać 10% od ich prowizji


Księgarnia Gloria24.pl tworzona jest przez zespół kilkunastu dynamicznych osób z doświadczeniem na rynku książki religijnej, doświadczeniem dziennikarskim oraz znających zagadnienia Internetu.

Księgarnia Religijna Gloria24.pl działa na rynku książki katolickiej 8 lat.


Debiutowała podczas XI Targów Wydawców Katolickich. Od początku celem księgarni internetowej był nie tylko handel literaturą religijną ale także misja upowszechniania treści wspomagających religijność chrześcijańską.


W 8-letnim doświadczeniu udało się odnotować wiele sukcesów. Zarówno komercyjnych, jak i non-profit. Gloria24.pl stała się szeroko rozpoznawalną marką. Z księgarnią współpracują największe katolickie portale internetowe: Opoka.org.pl, Wiara.pl, Katolik.pl i Fronda.pl. Gloria24.pl udzieliła patronatu medialnego ponad 400 tytułom i wydarzeniom katolickim.


Od 5 lat Gloria24.pl jest także wydawcą niekomercyjnego newslettera Dobry Mailing za pomocą którego udało się rozpowszechnić kilka tysięcy cytatów, artykułów, filmów i nagrań dźwiękowych o charakterze pomocy duchowej.


Gloria24.pl podąża za potrzebami rynku wydawniczego. Oferuje kilka tysięcy aktualnych tytułów książkowych i multimedialnych. Jest księgarnią interaktywną, w której zarówno klienci i wydawcy mają wpływ na jej kształt i ofertę.

WWW: Gloria24

>>>>Dołącz do Programu!<<<<

© 2005 - 2022 ProPartner.pl